Acer Aspire E 15 E5-573-30JE 2GB MultiSpeed 1066/1333/1600 MHz SoDIMM
In Stock Now | Free delivery
100% compatibility guaranteed
30 day hassle-free returns
  • Designed for: Acer laptops
High quality replacement Laptop Memory Memory Dimm for your Acer Aspire Aspire E 15 E5-573-30JE.
Quick search number VP-84Y4NN
Warranty 1 Year
Type of memory module/card soDIMM , Memory module used in laptops
Capacity of Memory 2GB
Weight 9 g
Dimensions 68 mm x 30 mm x 4 mm
Memory Format SODIMM
Description Technical Specs
In Stock Now | Free delivery
100% compatibility guaranteed