Acer Aspire 5530-604G32 2GB DDR2 667MHz DIMM
In Stock Now | Free delivery
100% compatibility guaranteed
30 day hassle-free returns
  • Designed for: Acer laptops
Guaranteed to meet or exceed the original manufacturer's specifications for the Aspire 5530-604G32 .
High quality replacement Laptop Memory Memory Dimm for your Acer Aspire Aspire 5530-604G32.
Quick search number VP-5W8BF8
Warranty 1 Year
Type of memory module/card DIMM , Memory module used in desktops and servers
Capacity of Memory 2GB
Weight 14 g
Dimensions 134 mm x 32 mm x 4 mm
Memory Format DIMM
Description Technical Specs
In Stock Now | Free delivery
100% compatibility guaranteed