SCR0781A 14.0" 1920x1080 FHD LED Matte
100% compatibility guaranteed
30 day hassle-free returns
| Quick search number | SCR0781A |
| Warranty | 1 Year |
| Type of laptop accessory | LCD panel , The LCD panel of a laptop |
| Weight | 125 g |
| Dimensions | 410 mm x 245 mm x 25 mm |
| LCD panel size | 14.0 inches |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Max graphics output | Full HD (1920x1080) |
| Panel coating | Matte |
| Panel data pins | 30 |
| Panel connector position | Bottom right |