A9781927 8GB DDR4 2666MHz CL19 DIMM
100% compatibility guaranteed
30 day hassle-free returns
-
Designed for:
laptops
Guaranteed to meet or exceed the original manufacturer's specifications for the A9781927 .
| Quick search number | VP-887DWW |
| Warranty | 1 Year |
| Type of memory module/card | DIMM , Memory module used in desktops and servers |
| Capacity of Memory | 8GB |
| Weight | 17 g |
| Dimensions | 35 mm x 30 mm x 1 mm |
| Storage Capacity | 8.0 GB |
| Memory Format | DIMM |