Compaq Presario CQ40-152TU 1GB DDR2 800MHz SoDIMM
In Stock Now | Free delivery
100% compatibility guaranteed
30 day hassle-free returns
  • Designed for: Compaq laptops
High quality replacement Laptop Memory Memory Dimm for your Compaq Presario Presario CQ40-152TU.
Quick search number VP-7KHVMF
Warranty 1 Year
Type of memory module/card soDIMM , Memory module used in laptops
Capacity of Memory 1GB
Weight 9 g
Dimensions 152 mm x 52 mm x 6 mm
Memory Format SODIMM
Description Technical Specs
In Stock Now | Free delivery
100% compatibility guaranteed