Asus Chromebook C204EE-GJ0055 11.6" 1366x768 HD Matte Top/Bottom Fix: Laptop Screen
100% compatibility guaranteed
30 day hassle-free returns
-
Designed for:
laptops
| Quick search number | VP-A4KP2K |
| Warranty | 1 Year |
| Type of laptop accessory | LCD panel , The LCD panel of a laptop |
| Weight | 188 g |
| Dimensions | 270 mm x 175 mm x 3 mm |
| LCD panel size | 11.6 inches |
| Display resolution | 1366 x 768 pixels |
| Panel coating | Matte |
| Panel Fixing Position | Left and Right |
| Panel connector position | Bottom right |