Sony Vaio VGN-BX90PS Adapter
In Stock Now | Free delivery
100% compatibility guaranteed
30 day hassle-free returns
  • Designed for: Sony laptops
Guaranteed to meet or exceed the original manufacturer's specifications for the Vaio VGN-BX90PS .
High quality replacement Laptop Power AC Adapter for your Sony Vaio VGN Vaio VGN-BX90PS.
AC adapter for 18-20v 90W Sony models
Quick search number VP-B7YNY4
Warranty 1 Year
Voltage 19.5 V
Weight 414 g
Dimensions 137 mm x 60 mm x 30 mm
Description Technical Specs
In Stock Now | Free delivery
100% compatibility guaranteed