451-BCWQ Battery (3 Cells)
100% compatibility guaranteed
30 day hassle-free returns
-
Designed for:
laptops
| Quick search number | VP-YA9R83 |
| Warranty | 1 Year |
| Function battery performs | Laptop , Main power battery for portable computers |
| Battery Chemistry | Lithium polymer , Lightweight rechargable |
| Voltage | 11.4 V |
| Capacity | 4457.0 mAh |
| Watt hours | 53 Wh |
| Number of Cells in Battery: | 3 |
| Weight | 3.1 oz |