Compaq Presario CQ50-107ER Adapter
In Stock Now | Free delivery
100% compatibility guaranteed
30 day hassle-free returns
High quality replacement Laptop Power AC Adapter for your Compaq Presario Presario CQ50-107ER.
Quick search number VP-A8CEX3
Warranty 1 Year
Voltage 18.5 V
Weight 240 g
Dimensions 107 mm x 48 mm x 32 mm
Description Technical Specs
In Stock Now | Free delivery
100% compatibility guaranteed