Compaq Presario CQ20-127TU Adapter
Out of stock
100% compatibility guaranteed
30 day hassle-free returns
High quality replacement Laptop Power AC Adapter for your Compaq Presario Presario CQ20-127TU.
Quick search number VP-WWABTX
Warranty 1 Year
Voltage 19.0 V
Max. Power 90 W
Weight 338 g
Dimensions 127 mm x 51 mm x 31 mm
Description Technical Specs
Out of stock
100% compatibility guaranteed