40AF0135CH ThinkPad Hybrid USB-C with USB-A Dock
100% compatibility guaranteed
30 day hassle-free returns
-
Designed for:
laptops
| Quick search number | 40AF0135CH |
| Warranty | 1 Year |
| Type of laptop accessory | Docking station , Station which allows laptop to connect to other devices |
| Max. Power | 135 W |
| Weight | 480 g |
| Dimensions | 80 mm x 210 mm x 30 mm |
| Max graphics output | 4K UHD (3840x2160) |
| DC Output Connector | USB Type-C Socket |